KONST / Litografier / Färglitografi 13955467
nr 1395 5467
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/225. Motivet: 61x48, yttermått inklusive ram: 89x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:07:06
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner